Solidne
i trwałe

Strong Fix to nasz najmocniejszy system zabezpieczania maszyn. Został on zaprojektowany i przetestowany w zakresie odporności na najsurowsze warunki.

System Strong Fix będzie doskonałym rozwiązaniem w surowych warunkach przemysłowych i tam, gdzie istnieje wysokie ryzyko uderzenia.
Przeprowadzone próby dowiodły, że w połączeniu ze słupkami 80×80 mm, mocnymi wspornikami i panelami siatkowymi ST30, system ten wytrzymuje uderzenia o energii 2500 dżuli.
        Wsporniki łatwo mocuje się do słupków i przykręca od tyłu śrubami. Wsporniki można też przesuwać na słupku w górę i w dół, dostosowując je do nierówności podłogi, albo użyć śrub regulacyjnych.
        System Strong Fix można zamontować z podwójnymi panelami ST30, tworząc super mocną osłonę maszyny — zdolną wytrzymać uderzenie o energii 4350 dżuli — w zależności od jakości podłogi, do której jest przymocowany.

ZAPMASTER-TROAX-strong-fix

Panel siatkowy ST30

Panel siatkowy ST30 o klasycznym wykonaniu i wielkości oczek 20×100 mm przymocowany do ramy 30×20 mm. Dostępny w dwóch standardowych wysokościach: 1250 i 2050 mm w maks. 8 szerokościach.

ZAPMASTER-TROAX-strong-fix

Słupek 80×80

Nasz najmocniejszy słupek. Cztery otwory do przymocowania do podłogi i dodatkowe otwory na śruby regulacyjne. Standardowe wysokości 1400, 2200 i 3000 mm plus rurki wydłużające.

ZAPMASTER-TROAX-strong-fix

Wspornik Strong Fix

Wspornik ze stali ocynkowanej, który można z łatwością przesuwać w górę i w dół słupka.

Wyjątkowo mocne zabezpieczenia maszyn.​

ZAPMASTER-TROAX-strong-fix
ZAPMASTER-TROAX-strong-fix
ZAPMASTER-TROAX-strong-fix
ZAPMASTER-TROAX-strong-fix