Ogrodzenia ochronne

Zajmujemy się automatyzacją produkcji kompleksowo!
Naszym klientom, poza budową maszyn, oferujemy także ogrodzenia ochronne, które spełniają dyrektywę maszynową 2006/42/EC.

Jesteśmy partnerem producenta modułowych systemów ogrodzeń ochronnych – firmy TROAX.

Zadzwoń lub napisz do nas a na pewno dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

Lekkie i zarazem bezpieczne ogrodzenia firmy TROAX mają ważne zadanie: uczynić obszar całkowicie zabezpieczonym. Aby móc sprostać wielkim obciążeniom, systemy TROAX zostały dobrze zaplanowane i dokładnie opracowane. Informacje od użytkowników i naszych doświadczonych pracowników umożliwiają zaoferowanie najlepiej dopasowanych rozwiązań w konkretnym sektorze.

Firma TROAX oferuje klientom na całym świecie szeroki zakres systemów zabezpieczeń najwyższej jakości. Są one kierowane do trzech segmentów rynku,

  • urządzeń zautomatyzowanych i robotów przemysłowych,
  • dystrybucji materiałów i logistyki,
  • ochrony mienia.

Podział ten sprawia, że oferując dane rozwiązanie można odpowiednio skoncentrować się na wymaganiach i aspektach technicznych każdego wyżej wymienionego segmentu.

Urządzenia zautomatyzowane i roboty przemysłowe.

Współczesny przemysł – z jego zaawansowanymi procesami – stawia ważne wyzwania w dziedzinie bezpieczeństwa. W szczególności występuje tu oczywista potrzeba kontrolowania dostępu wyłącznie upoważnionym pracownikom. Panele siatkowe TROAX bazują na starannie opracowanym systemie modułowym umożliwiającym szczegółowe adaptacje.

Dystrybucja i logistyka

TROAX może spełnić wszystkie wymagania magazynowania i bezpieczeństwa. Wspólnie jesteśmy dostawcami dla wszystkich typów działalności przemysłowej – od tradycyjnych wytwórców, wymagających w swoich fabrykach realizacji mocy przerobowych na dużą skalę, po obiekty wysokiego składowania i magazyny wyrobów detalicznych.

Jako doświadczony dystrybutor potrafimy spersonalizować każde składane zamówienie. To sprawia, że nasi Klienci mogą być pewni rozwiązań odpowiadających ich indywidualnym potrzebom. Nasze systemy można dowolnie modyfikować dostosowując je do warunków panujących w konkretnym miejscu pracy. To wyróżnia naszą ofertę na tle innych. Przemysłowe ogrodzenia muszą być dostosowane do wymagań danej przestrzeni, co uwzględniamy przy każdej realizacji.

Wygrodzenia maszyn, które zapewniają bezpieczeństwo

W każdym procesie produkcyjnym, w którym praca maszyn może stanowić zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi należy stosować ogrodzenia bezpieczeństwa. Przestrzeganie zasad BHP to fundamentalna sprawa. Dzięki naszym wygrodzeniom w nowoczesnym zakładzie ryzyko wypadków jest eliminowane.

Najlepsze ogrodzenia ochronne z najlepszych materiałów

Rekomendowane przez nas rozwiązania marki TROAX są jednymi z najwyżej ocenianych na europejskich rynkach. Wszystkie elementy wykonane są starannie z wykorzystaniem znakomitych surowców. Potwierdzeniem tego są otrzymane certyfikaty ISO oraz TUV. Oferowane produkty są zgodne z wszelkimi obowiązującymi aktualnie normami, w tym z Dyrektywą Maszynową w zakresie bezpieczeństwa maszyn przemysłowych.

Dobra cena, sprawna dostawa, optymalna jakość

Zapmaster to dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który chce zmodernizować i zabezpieczyć swoje zaplecze produkcyjne. Ogrodzenia maszyn zapewniają ochronę pracowników i znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dlatego opłaca się zainwestować w nasze systemy ogrodzeniowe, które wdrożone zostały już u wielu Klientów w całej Polsce.

Przechowywanie i ochrona mienia

Niezależnie od tego, czy jest to kwestia nowego opracowania, czy zmodernizowania istniejącej instalacji, jesteśmy przekonani, że produkty marki TROAX sprawdzą się doskonale w swej roli. Unikalne potrzeby odbiorców i nasza kreatywność sprawiają, że w sposób ciągły doskonalimy ofertę, potwierdzając tym samym motto:

„Bezpieczne magazynowanie musi być jak najbardziej proste”

ZAPMASTER – kompleksowa mechanika i automatyka przemysłowa – ogrodzenia maszyn, ogrodzenie bezpieczeństwa

 

Powiązane produkty/usługi: