Mocne
i sprawdzone

Smart Fix to nasz najlepiej sprzedający się system osłon. Te uniwersalne osłony maszyn są niezwykle wytrzymałe i pasują do większości zastosowań.

Centrum testowe firmy Troax jest sercem naszej działalności. Tutaj poddajemy produkty rygorystycznym testom, aby utrzymać wysoki standard. Codziennie wykonujemy próby uderzeniowe paneli, wsporników i elementów mocujących To praca, która wymaga zarówno czasu, jak i wysiłku. Ale warto to robić, ponieważ naszym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów.

System Smart Fix można łatwo łączyć z innymi systemami, takimi jak Rapid Fix i Strong Fix, tworząc unikatowe indywidualne rozwiązania. Szeroka oferta drzwi, zamków i akcesoriów pozwala odpowiednio dostosować posiadaną instalację. System Smart Fix jest żaroodporny i wytrzymuje uderzenia o energii 1600 dżuli
w najpopularniejszej kombinacji z panelami siatkowymi ST20.

ZAPMASTER-TROAX-panel-siatkowy-ST20

panel siatkowy ST20

Panel siatkowy ST20 o klasycznym wykonaniu i wielkości oczek 20×100 mm, przymocowany do ramy 19×19 mm. Dostępny w dwóch standardowych wysokościach: 1250 i 2050 mm w maks. 8 szerokościach.

ZAPMASTER-TROAX-Słupek-60x40

Słupek 60×40

Mocny słupek z czterema otworami, które umożliwiają wygodne przymocowanie go do podłogi. Standardowe wysokości 1400, 2200, 2650 i 3000 mm plus rurki wydłużające.

ZAPMASTER-TROAX-wspornik-smart-fix

Wspornik Smart Fix

Mocowany śrubą od tyłu. Wystarczy przenieść śrubę na bok, aby wykonać narożnik.

Połączenie funkcyjne zestawu eliminuje problemy związane z niwelacją posadzki.

ZAPMASTER-TROAX-polaczenie_funkcyjne
ZAPMASTER-TROAX-polaczenie_funkcyjne-02
ZAPMASTER-TROAX-polaczenie_funkcyjne-03
ZAPMASTER-TROAX-polaczenie_funkcyjne-04
ZAPMASTER-TROAX-polaczenie_funkcyjne-05