Roboty przemysłowe

WIECEJ INFORMACJI
518 087 207

Wykonywane przez nas gniazda zrobotyzowane przeznaczone są do różnych, nawet bardzo skomplikowanych zadań. Oferujemy szeroki wybór robotów przemysłowych KUKA, które dostosowane są w trakcie realizacji projektu do konkretnej produkcji i wymagań klienta.

Posiłkując się wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie zapewniamy kompleksową obsługę zawierającą: projekt, wykonanie, transport, montaż, programowanie, uruchomienie, szkolenie Służb Utrzymania Ruchu i dokumentację techniczną. Standardem jest również fachowe doradztwo, jak największe dopasowanie do wymogów i maksymalna satysfakcja z użytkowania wypracowanych przez nas rozwiązań.

FUNKCJA

Roboty przemysłowe przeznaczone są do współpracy z liniami produkcyjnymi. Dzięki swej unikalnej budowie mogą kooperować w zaprogramowanych cyklach z różnymi maszynami, takimi jak przenośniki, owijarki, prasy i inne maszyny obróbcze.

KONSTRUKCJA

Konstrukcja wsporcza i główne elementy ramion wykonane są z odpowiednio wytrzymałych elementów stalowych malowanych proszkowo. Wewnątrz znajdują się przekładnie i wały napędzane silnikami elektrycznymi. W zależności od potrzeb danej produkcji, roboty mogą posiadać różny udźwig, zasięg oraz chwytaki mniej lub bardziej skomplikowane.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, roboty sprzedajemy wraz z kompletnym systemem zabezpieczeń, zawierającym moduł bezpieczeństwa, ogrodzenie firmy TROAX, zamek bezpieczeństwa z ryglem zainstalowany na furtce oraz czujniki lub/i kurtyny świetlne na wszystkich wejściach/wyjściach gniazda roboczego.

STEROWANIE

Roboty KUKA wyposażone są w zewnętrzną kompaktową szafę sterowniczą o niewielkim zapotrzebowaniu energetycznym. Wraz z KUKA smartPAD posiadającym pojemnościowy ekran dotykowy do łatwej i intuicyjnej obsługi stanowią idealne połączenie oferujące maksymalną wydajność.

Wszystkie części, które wykonujemy we własnym zakresie oraz te pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców, montowane są zgodnie ze sztuką, co w połączeniu z właściwym projektowaniem daje gwarancję długotrwałej i bezproblemowej pracy.

Powiązane produkty: