Bezpieczne i solidne
z drzwiami i zamkami

Firma Troax oferuje kilka typów drzwi, odpowiednio do wymogów zabezpieczania maszyn. W ramach systemów modułowych oferujemy drzwi rozwieralne, przesuwne, teleskopowe i liniowe.

Oferowane przez nas drzwi są dostępne w standardowych szerokościach od 700 mm do 6000 mm i w wysokościach do 4100 mm. Konstrukcja drzwi bazuje na panelach, słupkach i mocowaniach, wykorzystując panele z siatki metalowej, blachy
i poliwęglanu. Drzwi rozwieralne mogą zostać dostarczone całkowicie zmontowane z preferowanym zamkiem, umożliwiając szybką instalację na miejscu. Większe drzwi można przygotować do instalacji na miejscu. Zamki są przystosowane do określonego poziomu zabezpieczeń. 

Istnieje kilka opcji, w tym zamki magnetyczne, zamki bębenkowe i nasz własny zamek Safe Lock, który można wyposażyć w wiele wariantów wyłączników bezpieczeństwa.
Wszystkie drzwi można wyposażyć we wsporniki do łatwego montażu elektrycznych wyłączników bezpieczeństwa. Do każdej kombinacji drzwi i zamka jest dołączona obszerna instrukcja montażu — filmy montażowe można też obejrzeć na kanale firmy Troax na YouTube. Wszystkie elementy drzwi są dostępne od ręki.

ZAPMASTER-TROAX-klamka-z-zamkiem-magnetycznym

Zamek bębenkowy z klamką

ZAPMASTER-TROAX-safe-lock-obsługujący-różne-wyłączniki

Safe Lock obsługuje różne wyłączniki

ZAPMASTER-TROAX-zamek-bębenkowy-z-klamką

Klamka z zamkiem magnetycznym

ZAPMASTER-TROAX-zamek-bębenkowy-z-gałką-i-klamką

Zamek bębenkowy z gałką i klamką

ZAPMASTER-TROAX-drzei-i-zamki-04
ZAPMASTER-TROAX-drzei-i-zamki-01
ZAPMASTER-TROAX-drzei-i-zamki-03
ZAPMASTER-TROAX-drzei-i-zamki-02