Nasze usługi.

Troax działa w branży zabezpieczeń.
Nasze systemy paneli z siatki stalowej to najbezpieczniejsze i najbardziej uniwersalne rozwiązania na rynku.

Niezależnie od potrzeb w zakresie bezpieczeństwa przygotujemy dla Państwa doskonałe rozwiązanie. Nasze systemy są sprzedawane w trzech segmentach rynku: zabezpieczania maszyn, wygradzania magazynów i ochrony mienia.

BEZPIECZEŃSTWO NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU

Centrum testowe firmy Troax jest sercem naszej działalności. Tutaj poddajemy produkty rygorystycznym testom, aby utrzymać wysoki standard. Codziennie wykonujemy próby uderzeniowe paneli, wsporników i elementów mocujących To praca, która wymaga zarówno czasu, jak i wysiłku. Ale warto to robić, ponie- waż naszym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów.

POMIARY U KLIENTA

Nasz konsultant techniczny-sprzedawca osobiście zajmie się Państwa zapytaniem i – w razie potrzeby – przepro- wadzi szczegółowe pomiary w Państwa zakładzie. Każde rozwiązanie przygotowujemy za pomocą narzędzia do projektowania Configura, które umożliwia zobaczenie naszej propozycji w 2D i 3D przed zamówieniem jakichkolwiek materiałów. Wykwalifikowany zespół montażowy może zająć się instalacją systemu, podczas gdy Państwa osoba kontaktowa w firmie Troax będzie monitorować cały projekt.

PLANOWANIE I PROJEKT

Nasze systemy są dostosowywane i projektowane pod kątem Państwa określonych potrzeb i wszystko zostaje drobiazgowo zaplanowane do najmniejszego szczegółu. Dzięki kilku poziomom zabezpieczeń i wielu różnym konstrukcjom zamków i drzwi, systemy mogą zostać odpowiednio dostosowane do wszystkich rodzajów zastosowań.​

MONTAŻ TO ELEMENT NASZEJ OFERTY

Firma Troax oferuje pomoc w montażu i instalacji oferowanych systemów. Decydując się na samo- dzielny montaż produktów, każda dostawa z firmy Troax zawiera jasne instrukcje obsługi i wskazówki montażowe, które ułatwią montaż systemu na miejscu.

Zapmaster-TROAX-nasze-uslugi

JEŚLI NADAL NIE SĄ PAŃSTWO PRZEKONANI…

  • Każda instalacja jest unikatowa i tworzona, aby zaspokoić określone potrzeby klienta.
  • Nasze panele siatkowe są wyjątkowo trwałe i sprawdzą się w większości wymagających zastosowań.
  • Firma Troax oferuje produkty o najwyższej jakości i funkcjonalności, wykorzystując zautomatyzowane i przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne.
  • Nasze systemy są uniwersalne i można je łatwo łączyć ze sobą, co czyni z nich dobrą inwestycję.
  • Jesteśmy pierwszym producentem paneli siatkowych na świecie, który ma własną metodę testową z certyfikatem TÜV.
  • Jesteśmy blisko — oferując zarówno serwis, jak i wsparcie
  • Duże możliwości
  • Szybkie dostawy