Magazynki palet

WIECEJ INFORMACJI
518 087 207

FUNKCJA

Magazynki palet służą do automatycznego układania i wydawania palet, od 1 do 5 sztuk jednocześnie. Zautomatyzowanie tych operacji znacząco wpływa na ergonomię pracy, zmniejszając ryzyko urazów oraz eliminując hałas i zjawisko podrywania się pyłów, które negatywnie oddziałują na drogi oddechowe pracowników oraz otoczenie. Dodatkowe atuty automatycznego układania i wydawania palet to: wydłużenie czasu ich eksploatacji, jak również zdecydowana poprawa organizacji, higieny i bezpieczeństwa miejsc pracy.

KONSTRUKCJA

Ramy, zderzaki oraz poszycia magazynków wykonane są z odpowiednio masywnych profili i blach stalowych malowanych proszkowo. Wewnątrz konstrukcji znajduje się napęd wraz z ruchomymi chwytakami, a całość podpiera się na stopach z regulacją wysokości.

Na życzenie możemy wykonać także magazynki na nietypowe palety jak również takie, które współpracują w trybie automatycznym z linią produkcyjną.

NAPĘD

Napęd automatycznych magazynków może być realizowany za pomocą siłowników pneumatycznych lub silników elektrycznych.

WYMIARY

Nasze automatyczne magazynki przystosowane są do palet o wymiarach:

800 × 1200 x 144 mm – EUR1,

1200 × 1000 × 144 mm – EUR2,

1000 × 1200 × 144 mm – EUR3,

800 × 600 × 144 mm – EUR6,

1200 x 1000 x 144 mm – ISO (angielskie),

a ich maksymalna pojemność to w zależności od modelu 10, 15, 20 lub 25 sztuk.

W skrócie:

STEROWANIE

Wykonywane przez nas magazynki palet wyposażone są prosty panel sterowniczy, wbudowany w poszycie urządzenia. Wiemy, że nie każdy jest specjalistą w dziedzinie automatyki, dlatego staraliśmy się aby obsługa naszego urządzenia była możliwie łatwa.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy, magazynki posiadają świetlne kurtyny bezpieczeństwa oraz wyłącznik awaryjny „stop”.

Wszystkie części, które wykonujemy we własnym zakresie oraz te pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców, montowane są zgodnie ze sztuką, co w połączeniu z właściwym projektowaniem daje gwarancję długotrwałej i bezproblemowej pracy.

Zadzwoń lub napisz do nas, a na pewno dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie!

Powiązane produkty: