Mechanika i automatyka przemysłowa ZAPMASTER

Ogrodzenia ochronne

Zajmujemy się automatyzacją produkcji kompleksowo!
Naszym klientom, poza budową maszyn, oferujemy także ogrodzenia ochronne, które spełniają dyrektywę maszynową 2006/42/EC.

Jesteśmy partnerem producenta modułowych systemów ogrodzeń ochronnych – firmy TROAX.

Zadzwoń lub napisz do nas a na pewno dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

Lekkie i zarazem bezpieczne ogrodzenia firmy TROAX mają ważne zadanie: uczynić obszar całkowicie zabezpieczonym. Aby móc sprostać wielkim obciążeniom, systemy TROAX zostały dobrze zaplanowane i dokładnie opracowane. Informacje od użytkowników i naszych doświadczonych pracowników umożliwiają zaoferowanie najlepiej dopasowanych rozwiązań w konkretnym sektorze.

Firma TROAX oferuje klientom na całym świecie szeroki zakres systemów zabezpieczeń najwyższej jakości. Są one kierowane do trzech segmentów rynku,

  • urządzeń zautomatyzowanych i robotów przemysłowych,
  • dystrybucji materiałów i logistyki,
  • ochrony mienia.

Podział ten sprawia, że oferując dane rozwiązanie można odpowiednio skoncentrować się na wymaganiach i aspektach technicznych każdego wyżej wymienionego segmentu.

Urządzenia zautomatyzowane i roboty przemysłowe.

Współczesny przemysł – z jego zaawansowanymi procesami – stawia ważne wyzwania w dziedzinie bezpieczeństwa. W szczególności występuje tu oczywista potrzeba kontrolowania dostępu wyłącznie upoważnionym pracownikom. Panele siatkowe TROAX bazują na starannie opracowanym systemie modułowym umożliwiającym szczegółowe adaptacje.

Dystrybucja i logistyka

TROAX może spełnić wszystkie wymagania magazynowania i bezpieczeństwa. Wspólnie jesteśmy dostawcami dla wszystkich typów działalności przemysłowej – od tradycyjnych wytwórców, wymagających w swoich fabrykach realizacji mocy przerobowych na dużą skalę, po obiekty wysokiego składowania i magazyny wyrobów detalicznych.

Przechowywanie i ochrona mienia

Niezależnie od tego, czy jest to kwestia nowego opracowania, czy zmodernizowania istniejącej instalacji, jesteśmy przekonani, że produkty marki TROAX sprawdzą się doskonale w swej roli. Unikalne potrzeby odbiorców i nasza kreatywność sprawiają, że w sposób ciągły doskonalimy ofertę, potwierdzając tym samym motto:

„Bezpieczne magazynowanie musi być jak najbardziej proste”

Powiązane produkty/usługi: